رسام فرتاک پل موفقیت شماست
سخن مدیر
(ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ، موجیم که آسودگی ما عدم ماست)
اینجانب محمد حسین ذالی دارای مدرک دکتری (PHD) مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی و تحول , مدرک DBA مدیریت حرفه ای کسب و کار - استراتژیک با هدف ایجاد توسعه کسب و کار ها و رونق تولید اقدام به تاسیس شرکت رسام فرتاک نگرش آذربایجان کردم.
امروزه و در این هزاره سوم، شرکت هایی در عرصه تولید و فروش موفق هستند که با دقت و سریعتر از رقیبان دگرگونی های اطراف خود را رصد کرده و از فرصتهای گذرا بهره مند شوند. این جانب خود را متعهد به این موضوع دانسته و در جهت نیل به پیشرفت و توسعه شرکت شرکت های همکار و مشتریان خود تمامی علم و تلاشم را به کار خواهم برد.

من محمد حسین ذالی دکتری مدیریت بازرگانی

بنده همواره معتقد بوده ام که علم، تجربه و تخصص باید این قابلیت را داشته باشند تا در خدمت سایر انسانها جهت رشد و تعالی قرار گیرند. از همین روی از بدو تأسیس، با طرح‌ریزی استراتژی‌های توسعه‌محور و جامع و نیز گرد هم آوری تیمی متخصص، پویا و همدل، شرایطی را بوجود آورده ایم تا به‌دور از اغراق‌ها و شعارها، موجبات خشنودی هرچه بیشتر مشتریان، که شرکای حقیقی و همراهان همیشگی موفقیت‌های ما هستند را فراهم آوریم.

اهداف محمد حسین ذالی

عارضه یابی سازمانی
اگر می خواهید در سازمان مهمترین عامل پیشرفت و پسرفت را پیدا کنید.
کسب و کار موفق
گر نیاز به ایجاد کسب و کار موفق به همراه BP دارید.
راه اندازی اصولی کسب و کار
اگر می خواهید بهترین راه های توسعه و حفظ رشد کسب و کار را برای خود پیدا کنید.

یکی دیگر از اصلی ترین اهداف ما در شرکت رسام فرتاک، ایجاد زیرساخت سازمانی و فرهنگی مناسب برای خَلق سازمانی چابک و منطبق بر استانداردهای جهانی و بهره مند از دانش و فناوری‌های نوین است. از این روی بسیار امیدواریم، در سال‌های آینده نیز در کنار شما، آگاهانه و جسورانه در مسیر توسعه حرکت کنیم و داستان کامیابی‌های خویش را از زبان مشتریان وفادارمان فصل ‌به‌ فصل بنگاریم.

100 %
مشتریان راضی
50 +
طرح موفق کسب و کار
80 %
نسبت رشد

    captcha