رسام فرتاک پل موفقیت شماست

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

از طریق لینک زیر به صفحه ارتباط با ما مراجعه کرده و با ما تماس حاصل فرمایید.

دوره های آموزشی روانشناسی

دوره های آموزشی روانشناسی
دوره های آموزشی روانشناسی
روانشناسی علمی است که نه ‌تنها در کلاس‌های درسی و مراکز تحقیقاتی و آزمایشگاهی، بلکه در تمامی ابعاد زندگی روزمره ما قابل مشاهده است. آگهی‌های تلویزیونی، پوسترهای تبلیغاتی، اقدامات بازاریابی و طراحی وب‌سایت‌ها تنها چند نمونه از استفاده‌های گسترده این علم در زندگی روزمره ما هستند. با این وجود یکی از بهترین روش‌های فراگیری چنین دانش گسترده‌ای، شرکت در یک دوره آموزش روانشناسی است.
اگر تاکنون در یک دوره آموزش روانشناسی شرکت کرده باشید، قطعا متوجه شده‌اید که این دوره تفاوت‌هایی با سایر دوره‌های آموزشی دیگر دارد. از طرفی مباحثی که در این دوره‌ها مطرح می‌شوند ممکن است به نظر عجیب و متفاوت باشند و از طرف دیگر مدرس چنین دوره‌هایی یک روانشناس به تمام معناست و حالات روانی شما را حتی بیشتر از شما تحت کنترل خود دارد! اما با این وجود با کمی شناخت و آگاهی از این دوره‌ها، خواهید توانست که به یک ستاره در دوره آموزش روانشناسی تبدیل شوید.
روانشناسی علم مطالعه ذهن و رفتار انسان‌هاست
قبل از هرچیزی باید توجه داشته باشید که روانشناسی، علم مطالعه ذهن و رفتار انسان‌هاست. برخلاف باورهای رایج در مورد این علم، روانشناسی صرفا ابراز همدردری و براساس اوهام و احساسات نیست، بلکه این علم متکی بر روش‌های علمی برای بررسی پرسش‌های مختلف و رسیدن به پاسخ و همچنین نتیجه‌گیری از آن‌ها است؛ و همچنین بر خلاف باور عموم این علم تنها به درمان و رسیدگی به افرادی با رفتارهای عجیب و غیرعادی خلاصه نشده و به مطالعه در مورد افرادی با ویژگی‌ها و رفتارهای طبیعی نیز می‌پردازد.
عناوینی از دوره های آموزشی روانشناسی این مجموعه به شرح زیر می باشد:
1- توصیف افکار و رفتار انسان
2- توضیحی برای به وجود آمدن این رفتارها
3- پیش بینی رفتارهایی که چرا و چگونه و چه زمان هایی از انسان سر میزند
4- تغییر و بهبود این رفتارها به عنوان جزئی از یک جامعه بزرگتر برای دستیابی به جامعه‌ای بهتر
5- شناخت زبان بدن
6- به چالش کشیدن دانش و آموزه ها در زندگی روزمره
7- آشنایی با دیدگاه های شناختی
8- آشنایی با دیدگاه های رفتاری
9- آشنایی با دیدگاه های تکاملی
10- آشنایی با دیدگاه های انسانی