رسام فرتاک پل موفقیت شماست

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

از طریق لینک زیر به صفحه ارتباط با ما مراجعه کرده و با ما تماس حاصل فرمایید.

دوره های DBAوMB

دوره های DBAوMB
دوره های MBA و DBA دانشگاه پیام نور و آموزشگاه رسام فرتاک
دوره های MBA معمولا دربردارنده یک برنامه درسی اصلی از جمله " مفاهیم مدیریت - مدیریت بازاریابی_ مدیریت استراتژیک – مدیریت ساختار سازمانی – مدیریت مالی و حسابداری – اقتصاد خرد و کلان – مدیریت منابع انسانی و مذاکره است. در ادامه گرایش های تخصصی MBA این امکان را به دانش پژوهان می‌دهد که بر اساس علایق شخصی یا نیازهای حرفه‌ای، آموزش خود را تکمیل کنند و نهایتا در پایان پروژه پایانی دوره MBA، دانش پژوهان موظفند آموخته‌های خود را در یک کسب و کار واقعی بررسی کنند و پیشنهاداتی ارائه دهند که این امر خود منجر به ایجاد فرصت های شغلی جدید نیز می‌شود. دوره های MBA در حال حاضر محبوب‌ترین برنامه آموزشی و مدرک تحصیلی در جهان است. امروزه نزدیک به 3000 دوره MBA در سراسر جهان (در بهترین مدارس کسب و کار) ارائه می‌شود که این دوره‌ها در گذر زمان بر اساس نیازهای روز مدیریت کسب و کار در حال تغییرند. دوره های MBA در ابتدا به عنوان مقطع تحصیلی دو ساله معرفی شد، اما امروزه دوره‌های یک ساله مدارس کسب و کار به دلیل کاربردی‌تر بودن محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. همچنین برای متقاضیانی که از نظر زمانی یا جغرافیایی امکان شرکت در کلاس‌ها را ندارند دوره آنلاین MBA نیز طراحی شده است.
دیجیتال مارکتینگ یعنی مجموعه فعالیت‌ها با سیستم و ابزارهایی که به کمک فناوری و اینترنت میتواند فرآیند بازاریابی و تبلیغات یک کسب و کار را به شکلی کم‌هزینه، بهینه و تاثیرگذار در فضای مجازی به نمایش بگذارد برهمین اساس دیجیتال مارکتینگ را یک پازل چند تکه تصور کنید که تصویر کاملِ آن تنها از درست کنار هم قرار گرفتن قطعاتی شکل می‌گیرد که با شناخت و مدیریت صحیح ابزاراهای آن انجام شده باشد.
شما می‌خواهید ارتباط جدیدی ایجاد کنید...
می‌دانید در دنیای کسب و کار چه می‌گویند؟ " کسب و کار چیزی نیست که شما می‌دانید، بلکه اشخاصی است که می‌شناسید." شرکت در دوره‌های MBA به شما این امکان را می‌دهد باحرفه‌ترین افراد در صنایع و تخصص‌های مختلف ارتباط برقرار کنید. آشنایی با همکلاسی‌ها، اساتید و کادر آموزشی برای شما ارتباطات تجاری جذابی ایجاد می‌کند. شما فارغ‌التحصیل می‌شوید تا با استفاده از شبکه ارتباطی ارزشمندی که ساختید کسب و کار خود را توسعه دهید، بازارهای جدید کشف کنید، کارآفرینی کنید و حتی به دنبال ورود به صنایع جدید باشید.
مزایای شرکت در دوره DBA چیست؟
در این دوره مدیران می اموزند که بتوانند خود را با شرایط مختلف وفق داده و شرکت، سازمان یا کسب و کارشان را، در هر شرایطی، به سمت پیشرفت ببرند.

به زبان ساده، در صورت بروز یک مشکل مشترک برای دو شرکت، مدیری که مدرک DBA را داشته باشد نسبت به مدیری که دوره های DBA را نگذرانده باشد، موفق تر خواهد بود چرا که با توجه به شرایط می تواند بهترین راه حل ها را یافته و برای شرکت و کارفرماهایش بهترین و سودمند ترین تصمیم ها را بگیرد.

از دیگر مزایای دوره DBA میتوان به این اشاره کرد که با داشتن این مدرک، موقعیت های شغلی زیادی در مسیر شما قرار میگیرد، از جمله

مدیریت، مشاوره، راه اندازی کسب و کار، مدیریت های اجرایی و… . این مدرک با توجه به سیر وسیع مشاغلی که در بر میگیرد، نیاز به صرف هزینه، تایم و علاقه نیز دارد. با این اوصاف، این دوره نه تنها به مدیران، بلکه برای تمامی اشخاص دارای کسب و کار (مشتاق کسب و کار) یا حتی افرادی که به دنبال آموزش و مشاوره دادن و کار های دولتی هستند، پیشنهاد می شود.

گواهی مدرک DBA، به دو صورت میتواند باشد:

۱ مدرک معتبری که از وزارت علوم تحقیقات و فناوری کشور است.

۲ مدرک معتبر بین المللی که مورد تایید دولت و دادگستری کشور مبدأ است. (کشور مبدا کشور ناظر بر برگزاری کلاس های دوره در ایران است که وظیفه صدور مدرک را نیز دارد.)

برای گرفتن این مدرک، با توجه به این که چیزی حدود ۶۰ واحد درسی باید گذرانده شود و همچنین هزینه تایمی که صرف می شود، بهتر است به مراکزی رجوع کنید که مدارک معتبری را در آخر به شما بدهند چرا که با توجه به موثر بودن و کارامد بودن این مدرک در زمینه های مدیریتی و کسب و کار، امروزه به شدت مورد علاقه مدیران و صاحبان مشاغل قرار گرفته و در نتیجه، تقاضای زیادی پیدا کرده است. به همین منظور موسسه های سود جوی زیادی هستند که با گرفتن پول های هنگفت و گذاشتن چندین کلاس، در نهایت یا مدرکی نمیدهند یا مدرکشان نا معتبر است. پس حتما به محل صدور گواهی ها (که باید یکی از دو مدل بالا باشد) دقت کنید و موسسه ی مناسبی را برای این کار پیدا کنید.

دوره ها و سرفصل های مربوطه