رسام فرتاک پل موفقیت شماست

صدور گواهی نامه های بین المللی

گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت
اگر الزامات ایزو به درستی اجرا نشود ممکن است مزایایی در پی نداشته باشد. امکان ورود صدمه به سازمان شما وجود خواهد داشت. بوروکراسی، تلاش مجدد، تلاش بی ثمر برای نگهداری، هزینه های ایزو. و بدتر از همه، فرسودگی [خستگی] و اجتناب از کنترل های مهم. اما با یک برنامه ی ایزو ی خوب مزایای محسوسی در دسترس هستند. متاسفانه گزارشات عمومی کمی وجود دارند که دارای مدارک محکم و داده های خوب برای آنالیز باشند. بسیاری از سازمان ها مزایا را کسب نکردند اما ایزو را برای اهداف بازاریابی خود حفظ کردند و فقط نمی خواهند درباره ی آن صحبت کنند. خیلی از مزایا "ملایم" و وابسته به کمیت هستند و حتی وقتی مزایای قابل لمسی به دست می آید، بیانگر این موضوع است که وضعیت پیش از ایزو از آنچه که باید باشد کمتر "خوب" بوده و خیلی وقت ها سازمان ها هم خواهان پذیرفتن این موضوع نیستند. بنابراین داده های عمومی برای پشتیبانی از مزایای کیفی وجود ندارد.

مزایای استاندارد ایزو برای بازار یابی

رایج ترین دلایل اظهار شده برای اخذ گواهینامه ایزو دلایل بازاریابی مشتری است. دلیل فشار مشتریان بر تامین کنندگان در اطمینان از کیفیت موجه است و گواهی ایزو 9001 راهی آسان برای انجام این کار است. بطور واضح دسترسی به بازار ها، مشتریان و قرارداد ها مزیت ملموس گواهینامه است. مقدار مزایا بستگی به شرایط شما دارد. اگر بازار شما انتظار گواهینامه دارد (این موضوع در تمام صنعت شما رایج است)، شما نمی توانید در قراردادی اعلام کنید یا یک مشتری مشخص اظهارات شما را در نظر داشته باشد مگر آنکه دارای ایزو باشید، پس لازم است که گواهی را کسب کنید. اگر گواهینامه ی ایزو در میان رقبای شما منحصر به فرد باشد مزایای بازاریابی محسوسی در اختیار خواهید داشت. حتی اگر این تاثیرات در بازار وجود نداشت همچنان می توانید از گواهینامه ی خود به عنوان بهانه ای برای مشتری استفاده کنید و نشان دهید که چقدر خوب هستید و سازمان خود را تبلیغ کنید. سازمانهای بسیار کمی گواهینامه اخذ می کنند و به ندرت آنرا اعلام می کنند. شرایط شما هرچه باشد باید فعالانه گواهینامه ی خود را عرضه کنید تا متوجه مزیت آن شوید. این مزایا به خودی خود ظاهر نمی شوند. این مزایا واقعی اند و می توان کمی کرد گرچه نسبی بودن آن را قابل بحث می سازد.
نمایندگی رسمی صدور ایزو
ارائه آموزش ها طبق استاندارد بین المللی
پشتیبانی فنی
تمدید های سالانه

مراحل اخذ ایزو

ایزو حروف اختصاری International Organization for Standardization به مفهوم "سازمان بین المللی استانداردسازی" است که متشکل از یک مجمع بین المللی از سازمانهای استاندارد کشورهای عضو است.اعضای ایزو یا در دولت و مؤسسات دولتی دارای سمت هستند یا نماینده ی دولت اند.به همین دلیل،ایزو نقش مهمی بین بخشهای خصوصی و عمومی بازی می کند.

در این قسمت ما مراحل دریافت ایزو را برای شما به صورت گام به گام شرح داده ایم تا شما عزیزان بتوانید جهت، اخذ گواهینامه ایزو فوری اقدام کنید.

اخذ ایزو
مراحل
توسط کارشناسان
رسام فرتاک
  • انتخاب کواهینامه ایزو متناسب
  • آشنایی با انواع ایزو
  • مشاور ایزو
  • انتخاب صادر کننده گواهی
  • ممیزی خارجی اول
  • ممیزی خارجی دوم
  • نگهداری سیستم

هدف ما چیست !